(063) 43-27-629
(096) 926-62-09, (066) 926-62-09

Проектори

Проектори

Шукаєте, де купити проектор недорого?

Проектори - це пристрої, здатні проектувати на великий екран завантажену або передану в них інформацію. Мультимедійні проектори створені для того, щоб зробити максимально зручним і приємним перегляд різноманітних зображень або відео. Вони використовуються в офісах або освітніх установах для демонстрації презентацій. В домашніх умовах проектори застосовують для перегляду фільмів. Ціна на проектор залежить від певних чинників і варіюється у широкому діапазоні.

У каталозі інтернет-магазину OneClick ви можете знайти найрізноманітніші варіанти проекторів - для будь-яких цілей і будь-якої вартості. Проектори розрізняються, по-перше, за технологією виготовлення. Найпопулярнішими можна назвати LЕD-проектори - рідкокристалічні й DLP-моделі із системою мікродзеркал. За розміром і призначенням проектори можуть бути стаціонарними, портативними й ультрапортативними.

Стаціонарні проектори найкраще підійдуть для використання у великих приміщеннях. Ультрапортативні моделі можна брати із собою навіть у подорож, оскільки вони характеризуються скромними габаритами й маленькою вагою. При виборі проектора слід враховувати, з яким джерелом інформації здатна працювати ця техніка. Більшість проекторів можуть взаємодіяти практично з будь-яким мультимедійним пристроєм: ноутбуком, комп’ютером, DVD- плеєром, іншим устаткуванням.

Розроблено модифікації проекторів, які оснащено карт-рідером для карт пам’яті або USB-роз’ємом для флеш-накопичувача. Також на ринку останнім часом поширені версії проекторів, які підтримують зв’язок з пристроями завдяки Wi-Fi. Деякі проектори мають підтримку 3D, що дозволяє облаштувати унікальний домашній кінотеатр.

Крім того, при виборі проектора варто звертати увагу й на такі технічні параметри, як контрастність, роздільну здатність і формат зображення. Незалежно від того, збираєтеся ви придбати домашній проектор або інноваційну модель для проведення презентацій, ультрапортативну широкоформатну модифікацію для розваг чи офісу, ми представляємо вам широкий вибір проекторів від таких виробників як Benq, Acer, Canon, Epson.

Показувати: Список / Сітка
Відображати:

Магазин "OneClick" пропонує якісні ноутбуки, планшети, телевізори за найнижчими цінами на ринку! Пропонуємо доставку по всій Україні за 1-3 дня.

  • (096) 926-62-09, (066) 926-62-09, (063) 43-27-629
  • Пн-Нд: 09:00-21:00 24 / 7
  • Київ, Харків, Дніпро, Одеса
OneClick - интернет-магазин ©2016. Розробка Lutsk