(063) 43-27-629
(096) 926-62-09, (066) 926-62-09
Уточнити пошук
  • Производитель
Уточнити пошук

Принтери

Принтери

МФУ, плотери, принтери з СНПЧ

Принтер - це пристрій для друку інформації з комп’ютера на папір, тобто на твердий носій. Найменувань та різновидів принтерів сьогодні тисячі. Головними критеріями вибору, який принтер купити найкраще, є: продуктивність пристрою, швидкість друку, об’єм оперативної пам’яті й роздільна здатність.

Принтери розрізняються за принципом роботи, кількістю кольорів, типом фарби й виглядом друкованого матеріалу, за призначенням. І кожен з цих видів принтерів може мати власні особливості й корисні додаткові функції. Сьогодні найбільш популярними є багатофункціональні пристрої (БФП або МФУ), в яких об’єднано принтер, сканер і ксерокс.

Принцип роботи струменевого принтера схожий з дією найстарішого матричного: зображення створюється з точок, друк виконується рідкими барвниками. Друкувальна голівка може бути вбудована в картридж з барвником або закріплена у самому пристрої, тож використовуються змінні картриджи з чорнилом, а голівка при цьому не демонтується. Принтери з вбудованою матрицею випускають Epson і Canon. Натомість, Hewlett-Packard (НР), Lexmark використовують технологію, при якій друкувальна голівка вбудована в картридж.

Розрізняють струменеві принтери за типом чорнила – олійні, водяні, термотрансферні, сольвентні, пігментні, за призначенням – фотопринтери, інтер’єрні, широкоформатні плотери, офісні, сувенірні, манікюрні та інші.

Основною незручністю у роботі струменевих принтерів є те, що фарба висихає дуже швидко, а якісна робота принтера можлива лише за умови друкування усіма картриджами. Цю проблему вирішено за допомогою СНПЧ (система неперервного подання чорнила), яка замінює картриджи. Суть проста - по спеціальних трубочках автоматично подається чорнило. Достатньо періодично заливати фарбу у спеціальні контейнери, що значно дешевше, ніж заміна картриджів.  

Безперечними перевагами лазерних принтерів (електрографічних) є те, що зроблені за їх допомоги копії не псуються від вологи, майже не вигорають на сонці. Перед тим, як купити лазерний принтер, варто проаналізувати, наскільки часто ви використовуватимете цей пристрій. Якщо необхідний принтер для друку деяких документів, можна зупинитися на моделях, ресурс яких розрахований на 1000-2000 копій у місяць.

Якщо плануєте друкувати великі обсяги PDF- документів, доцільно віддати перевагу потужним принтерам з великою оперативною пам’яттю. Найкращим варіантом стане лазерний принтер, здатний видавати щонайменше 12 сторінок за хвилину.

Ще одна характеристика, яку варто врахувати при виборі принтера - роздільна здатність. Оптимальною вважається 600x600 dpi, що ідеально підходить для друку дрібного й великого шрифтів. Для повсякденного домашнього друку достатньо придбати лазерний принтер з 2 МБ оперативки.

Ми раді запропонувати нашим покупцям тільки якісні принтери від світових виробників - Canon, Epson, HP, Samsung. Кольорове фото, документи, пінка на каві, реклама на транспорті – будь-які зображення чітко і якісно можливо виконати за допомогою наших принтерів. 

Показувати: Список / Сітка
Відображати:

Магазин "OneClick" пропонує якісні ноутбуки, планшети, телевізори за найнижчими цінами на ринку! Пропонуємо доставку по всій Україні за 1-3 дня.

  • (096) 926-62-09, (066) 926-62-09, (063) 43-27-629
  • Пн-Нд: 09:00-21:00 24 / 7
  • Київ, Харків, Дніпро, Одеса
OneClick - интернет-магазин ©2016. Розробка Lutsk