(063) 43-27-629
(096) 926-62-09, (066) 926-62-09

Повернення товару

Обмін і повернення товару - Згідно зі статтею 9-ю "Закону про захист прав споживачів" покупець має право протягом 14-ти днів після покупки повернути товар, який не був у використанні, а також якщо збережено товарні пломби, ярлики і споживчі якості товару. Зверніть увагу - це правило поширюється виключно на новий (робочий) товар і виключно протягом 14-ти днів після покупки.

При поверненні складно технічних виробів, наприклад, телевізорів, принтерів, планшетів і т.д. може знадобитися тех. експертиза до 7-ми днів, метою якої є підтвердження факту того, що товар не використовувався і не втратив своїх споживчих якостей, в той час поки був у покупця.

Переконливо просимо з'ясовувати всі технічні характеристики до покупки товару, що б уникнути витрати своїх грошових коштів і часу.

 

Товар зламався в процесі експлуатації протягом гарантійного терміну - згідно зі статтею 8-ю "Закону про захист прав споживачів", у разі, якщо протягом гарантійного строку виріб визнано таким були виявлені недоліки, покупець має право на безкоштовне усунення недоліків. Це означає наступне, якщо товар зламався під час експлуатації, він відправляється на експертизу в сервісний центр, для встановлення причини поломки - з вини виробника або ж в результаті неправильної експлуатації:

1. Якщо поломка сталася з вини виробника, такий товар підлягає гарантійному (безкоштовному) ремонту. Як правило, термін такого ремонту до 14-днів. Іноді потрібно більше часу, в разі якщо необхідні для ремонту деталі відсутні і їх необхідно замовити у виробника.

2. Якщо сервісний центр виявляє ознаки неправильної експлуатації (механічні пошкодження, порушення пломб, вплив рідин, використання не ліцензійного програмного забезпечення і т.д.) виріб знімається з гарантійного обслуговування. Подальший ремонт можливий за кошти покупця.

3. Засоби за пересилку гарантійного товару оплачує покупець.

 

На весь товар, який Ви купуєте в інтернет-магазині "oneclick.in.ua" поширюється гарантія магазину і / або виробника. Термін гарантійного обслуговування залежить від сервісної політики виробника і вказано в гарантійному талоні.

Підтвердженням того, що Ваша покупка забезпечена гарантією, є товарний чек і гарантійний талон, або транспортна накладна фірми вантажно перевізника, в яких вказана дата придбання виробу, найменування товару і термін гарантії.

Будь ласка, зберігайте ці документи протягом усього терміну гарантійного обслуговування.

Магазин "OneClick" пропонує якісні ноутбуки, планшети, телевізори за найнижчими цінами на ринку! Пропонуємо доставку по всій Україні за 1-3 дня.

  • (096) 926-62-09, (066) 926-62-09, (063) 43-27-629
  • Пн-Нд: 09:00-21:00 24 / 7
  • Київ, Харків, Дніпро, Одеса
OneClick - интернет-магазин ©2016. Розробка Lutsk